MENU

R-318 Polyplast Elyaf 2K
İki Bileşenli , Polimer Reçine Esaslı, Elyaf Ve Çimento Katkılı, Plastik Özellikli Likit Su Yalıtım Malzemesi

R-318 Polyplast Elyaf 2K İki Bileşenli , Polimer Reçine Esaslı, Elyaf Ve Çimento Katkılı, Plastik Özellikli Likit Su Yalıtım Malzemesi

TANIMI:

POLYPLAST ELYAF 2K iki bileşenli, elastikiyet ve çekme mukavemeti arttırıcı çeşitli plastomerik polimer kauçuk katkılarla güçlendirilmiş bir likit su yalıtım ürünüdür. Çabuk kuruma özelliğine sahip olan POLYPLAST ELYAF 2K’nın sıvı bileşeni uygun polimer reçine, toz bileşeni ise çimento esaslı zengin doğal mineraller ve çeşitli kimyasallarla güçlendirilmiş bileşenlerden oluşmaktadır.

KULLANIM ALANLARI:

POLYPLAST ELYAF 2K bütün yatay ve düşey yüzlere uygulanır. Örneğin; bina temellerinin su yalıtımında. Perde duvar ve istinat duvarlarının izolasyonunda, yer altı otopark döşemelerinin su yalıtımında, banyo mutfak tuvalet gibi ıslak hacimlerde su yalıtımında, çatlaklı yüzeylerde veya daha yüksek basınçlı suya dayanması gereken izolasyon uygulamalarında.

YÜZEY HAZIRLIĞI:

Uygulama yapılacak yüzey kir, pas, toz ve yağdan arındırılmalıdır. Gevşek parçalar Kazınmalı çukur ve geniş çatlaklar POLYPLAST ŞAP-2K ile onarılmalıdır. Uygulamadan önce POLYASTAR %50 sulandırılarak yüzeye sürülmelidir.

UYGULAMA:

POLYPLAST ELYAF 2K soğuk uygulamalıdır. Ambalajın içerisinde ki toz bileşen kovanın içinde ki sıvı bileşenin içine yavaş yavaş dökülerek ve düşük devirli bir karıştırıcı ile topak, çökme kalmayıncaya kadar karıştırılır. Karışım hazırlandıktan sonra fırça veya rulo ile uygulanır. Yaklaşık olarak bir iki saatte kurur. Nemli yüzeylerde uygulama yapılabilir. Beş dereceden düşük sıcaklıklarda uygulanmamalıdır. İki kat uygulanmalı; bir kat tam kurumadan diğer kat sürülmemelidir.

SARFİYAT:

Her katta 0,950 kg/m²

AMBALAJLARI :

Kovada takım halinde ;
Net:18 kg sıvı + 6 kg toz bileşen

RAF ÖMRÜ

Dondan korunmalıdır. Kuru ve serin olarak depoda raf ömrü asgari 12 aydır. Depolama esnasında üç kovadan fazla üst üste koymayınız.

ALET TEMİZLİĞİ

Kullanılan fırça veya rulo kullanımdan hemen sonra su ile iyice yıkanmalıdır.

TEKNİK DETAYLAR:

 Image title

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞINIZ
+90 224 482 35 58
marof-yeni-logo
marof-yapi
marof-line
izo-milli
İLETİŞİM

MAROF YAPI END.MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Çalı Sanayi Bölgesi Geyveli cad. No: 21 NİLÜFER – BURSA

Tel : 0224 482 3558 Fax : 0224 482 4182