MENU

R-312 Polylikit
Elastomerik Akrilik Reçine Esaslı Su Yalıtım Malzemesi (Beyaz / Kırmızı / Yeşil)

R-312 Polylikit Elastomerik Akrilik Reçine Esaslı Su Yalıtım Malzemesi (Beyaz / Kırmızı / Yeşil)

TANIMI:

Sıvı halde uygulanabilen; kuruduğu zaman elastik ,eksiz, geçirimsiz, sağlam bir likit su yalıtım örtüsüdür. Asfalt ve solvent içermez. Herhangi bir pigmentle renklendirilebilen, uzun ömürlü bir su yalıtım ürünüdür.

KULLANIM ALANLARI:

• Su ve rutubet geçirmemesi istenilen beton, tuğla, sıva, gazbeton, briket, tahta, galvaniz, saç, çinko gibi malzemelerde uygulanabilir.
• Bu malzemelerden mamul yatay ve düşey tüm yüzeylerde, çatı ve teraslarda, pencere pervazlarında, damlalıklar, kanal ve kanaletlerde, saçak, yağmurluk, süzgeç ve baca dipleri onarımında güvenle kullanılabilir.

AVANTAJLARI:

• Kesinlikle su geçirmez.
• Katran, asfalt ve solvent içermeyen, üzerine boya uygulaması yapılabilen, tutuşmayan, uzun ömürlü bir yalıtım malzemesidir.
• Uygulaması kolay olup yarı akışkan özelliği vardır bu yüzden çok zor yüzeylerde kolaylıkla uygulanabilir.
• Elastiktir. 1-1,5 mm kalınlıkta %300-400 uzama gösterir her türlü yapı malzemesi ile mükemmel yapışma sağlar. Sıcak soğuk farklılıklarında elastikiyetini korur. Zayıf kimyasallara dayanıklıdır.
• Mikro gözenekli yapısından dolayı yüzeylere teneffüs imkanı sağlar. İçinde ki biyosidler sayesinde malzeme üzerinde bakteri ve küf üremez. Dekoratiftir.
• Fırça rulo ve püskürtme tabancası ile uygulana bilir.

YÜZEY HAZIRLIĞI:

Zemin kuru, yağsız ve göllenmeye izin vermeyecek şekilde eğimli olmalıdır. Yüzey bozuklukları ve çukurlar varsa POLYELAST ŞAP-2K ile onarılmalıdır. Düzgün yüzey elde edildikten sonra Marof Astar ile astarlanmalıdır.

UYGULAMA:

24 saat sonra bütün yüzeye POLYLİKİT R-312 fırça veya rulo ile 2 kat olarak uygulanmalıdır. Donatıyla uygulanması gereken yatay ve düşey birleşim noktaları baca dipleri ve süzgeç kenarlarına 1. kat uygulandıktan sonra şerit halinde donatı file yatırılır ve ıslak malzemeye bastırılır. Kuruduktan sonra donatı üstü kaplanıncaya kadar malzeme sürülerek uygulanır.

SARFİYAT:

Toplam sarfiyat; düşeyde : 750 g/m², yatayda: 1500 g /m²’ dir.

AMBALAJLARI:

NET: 4,5 kg kutu - NET: 17 kg kova

RENK:

Beyaz - Arguaz yeşili - Arguaz kırmızısı(renklendirilebilir.)

DOKUNMA SÜRESİ:

2-4 Saat

KURUMA SÜRESİ:

Tam Kuruma Süresi : 6-8 Saat
Her Kat Arası Kuruma Süresi : 8 Saat

TEST EDİLEBİLME SÜRESİ:

8 Gün

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞINIZ
+90 224 482 35 58
marof-yeni-logo
marof-yapi
marof-line
izo-milli
İLETİŞİM

MAROF YAPI END.MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Çalı Sanayi Bölgesi Geyveli cad. No: 21 NİLÜFER – BURSA

Tel : 0224 482 3558 Fax : 0224 482 4182