MENU

MAR-105
Kumlu Membran (Kırmızı-Yeşil Arduaz Taşı Kaplı)

MAR-105 Kumlu Membran (Kırmızı-Yeşil Arduaz Taşı Kaplı)

KULLANIM ALANLARI:

Arduaz taşı kaplı polyester keçeli bitümlü su yalıtım membranı , polyester keçenin APP (Atactic Polypropylene) katkılı bitum penetrasyon asfaltın kaplanması ile elde edilir. Bir yüzü polietilen film kaplama diğer yüz arduaz mineral taş ile kaplanan polyester keçeli membrandır. Kumlu polyester keçeli su yalıtım membranı genel olarak; çatılarda, pergule ve su yalıtım izolasyonu gerektiren yalıtım noktalarında, beton kanaletlerde, istinat ve bodrum duvarları, pis su arıtma tesisleri, basınçlı yeraltı suları, su deposu yalıtım izolasyonunda. Gölet, yüzme ve süs havuzu yalıtım izolasyonunda, balkon, çiçeklik, teras bahçe yalıtımında, mutfak, banyo, wc, gibi ıslak hacimli mekanların yalıtımında kullanılır.

STOKLAMA KOŞULLARI:

Su yalıtım membranı rulolar kesinlikle dik olarak stoklanmalıdır. Membran ruloları direkt güneş ışınlarından korunmalıdır. İzolasyon yalıtım uygulama bittikten sonra delici ve kesici işlemler yapılmamalıdır. Yalıtım mebranı uygulanan gezilen teraslarda döşeme kaplaması ile korunmalıdır.

UYGULAMA ŞARTLARI:

Polyester keçeli arduaz taşı kaplı Bitümlü izolasyon su yalıtım membranı ek yerlerinde yan yana 10 cm veya 15 cm bini yapılarak uygulanır. Rulo bitiş yerlerinde ise 15 cm bini payı yapılarak, şaloma alevi ile tam olarak bitümlü su yalıtım membranı tüm yüzeye ısıtılarak yapıştırılır.

TEKNİK DETAYLAR:

Image title

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞINIZ
+90 224 482 35 58
marof-yeni-logo
marof-yapi
marof-line
izo-milli
İLETİŞİM

MAROF YAPI END.MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Çalı Sanayi Bölgesi Geyveli cad. No: 21 NİLÜFER – BURSA

Tel : 0224 482 3558 Fax : 0224 482 4182