MENU

B-902
Maroflex-Anyonik Bitüm Emülsiyonu Bitümlü, Su Bazlı Likit Yalıtım Ürünleri

B-902 Maroflex-Anyonik Bitüm Emülsiyonu Bitümlü, Su Bazlı Likit Yalıtım Ürünleri

TANIMI:

Bitümün özel yöntemlerle su ile karıştırılması ile elde edilen, kullanıma hazır bir su yalıtım ürünüdür. Uygulama sonrasında bünyesindeki suyun buharlaşması sonucunda, uygulandığı yüzeyde su geçirmez bir film tabakası oluşturur.

KULLANIM ALANLARI:

Her türlü yapıların, bütün yatay ve düşey yüzeylerinde, temel, bodrum, mahzen gibi kapalı yerlerde, banyo, mutfak, tuvalet gibi ıslak hacimlerde sızıntı sularının, otoyol, köprü ayakları, baraj gibi mühendislik yapılarının izolasyonunda kullanılır. Çatlak yüzeylerde veya daha yüksek basınçlı suya dayanması gereken izolasyon uygulamalarında, camtülü, geotekstil,- tecrit bezi, vb. donatılarla birlikte kullanılır. Maroflex; Marofplast, Marofelast gibi likit yalıtım ürünlerinin ve her marka bitümlü yalıtım örtülerinin uygulamalarından önce astar olarak kullanılır. Mükemmel yapışma özelliği sayesinde, üstüne uygulanan her türlü bitümlü ürünlerin, yüzeye daha sağlıklı yapışmasını sağlar. İnşaat kalıplarına sürülerek, kalıpların kolay sökülmesi ve düzgün bir yüzey elde edilmesi sağlanır.

AVANTAJLARI:

Ekonomiktir. Bünyesinde zehirli ve yanıcı maddeler bulunmadığı için kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanılır. Su bazlı olduğu için ıslak olan yüzeylerde güvenle uygulanır.Tekrar su ile çözülmeyen ve su geçirmeyen bir tabaka oluşturur. Herkes kolaylıkla uygulayabilir. Eksiz ve kesintisiz bir film tabakası oluşturur. Çevre dostudur.

YÜZEY HAZIRLIĞI - UYGULAMA:

Uygulama yapılacak yüzey toz, kir, pas ve yağdan arındırılmalı ve gevşek parçalar kazınmalıdır. Sivri uçlar ve köşeler yuvarlatılmalıdır.

UYGULAMA ŞARTLARI:

Maroflex soğuk uygulamalıdır. Yaklaşık %20 oranında su ile karıştırıldıktan sonra, izolasyon fırçası ve tabanca ile uygulanır. Hava koşullarına göre yaklaşık 3 - 5 saattekurur. Yağışlı ve + 5 °C’ den düşük sıcaklıklarda uygulanmamalıdır. Birinci kat tam kurumadan ikinci kat uygulanmamalıdır. TÜKETİM: Her kat uygulamada yaklaşık 500 gr/m²

SARFİYAT:

Her sürüşte 500 g/m²

AMBALAJLAR:

18 kg. metal kova 200 kg. sac varil

RAF ÖMRÜ:

Açılmamış orijinal ambalajında, kuru ve serin olarak depolandığında raf ömrü asgari 18 aydır.

TEKNİK DETAYLAR: 

Image titleDETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞINIZ
+90 224 482 35 58
marof-yeni-logo
marof-yapi
marof-line
izo-milli
İLETİŞİM

MAROF YAPI END.MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Çalı Sanayi Bölgesi Geyveli cad. No: 21 NİLÜFER – BURSA

Tel : 0224 482 3558 Fax : 0224 482 4182