MENU

Bitümastar B-901
Marof Su Bazlı Bitüm Astar

B-901 Marof Su Bazlı Bitüm Astar

TANIMI:

Su ve bitümün, özel yöntemler kullanılarak karıştırılması ile elde edilen kullanıma hazır bir astar malzemesidir. Bünyesindeki su buharlaştıktan sonra, sürüldüğü yüzeyde yapışma artırıcı bir tabaka oluşturur ve yüzeyi membran uygulaması için uygun hale getirir.

KULLANIM ALANLARI:

MAROF BİTÜM ASTARI, her marka bitümlü membran uygulamasından önce astar olarak kullanılır. Üstün yapışma özelliği sayesinde, üstüne uygulanan bitümlü membranların, yüzeye daha sağlam ve boşluksuz yapışmasını sağlar.

YÜZEY HAZIRLIĞI - UYGULAMA:

Uygulama yapılacak yüzey toz, kir, pas ve yağdan arındırılmalı. Sivri uçlar ve köşeler yuvarlatılmalıdır. Büyük gözenek ve çatlaklar Tamir Harcı ile doldurulmalıdır. MAROF BİTÜM ASTAR soğuk uygulamalıdır. Bitüm fırçası veya tabanca ile uygulanır. Hava koşullarına bağlı olarak yaklaşık 4–5 saatte kurur. Yağışlı havalarda veya +5°C’den düşük sıcaklıklarda uygulanmamalıdır.

AVANTAJLARI:

Çok ekonomiktir. Kullanıma hazırdır. Yanıcı ve zehirli maddeler ihtiva etmediğinden, kapalı yerlerde güvenle kullanılabilir. Karışımında su bulunduğu için, yüzey nemli dahi olsa iyi bir yapışma sağlar. Herkes tarafından kolaylıkla uygulanabilir. Su bazlı olduğundan çevre dostudur. Soğuk uygulamalıdır. Isıtma ve inceltme gerektirmez.

SARFİYAT:

0,500 kg / m²

AMBALAJLAR:

Net : 17 kg Metal Kova

DETAYLI BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞINIZ
+90 224 482 35 58
marof-yeni-logo
marof-yapi
marof-line
izo-milli
İLETİŞİM

MAROF YAPI END.MAD.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Çalı Sanayi Bölgesi Geyveli cad. No: 21 NİLÜFER – BURSA

Tel : 0224 482 3558 Fax : 0224 482 4182